ROCK CUP 2016 JE ZRUŠENÝ

Z organizačných dôvodov sa ROCK CUP 2016 ruší. A s najväčšou pravdepodobnosťou je to uzavretie celej akcie aj do budúcna, minimálane v takejto forme.


ROCK CUP 2016 - PRVÉ INFO!!!

Termín: 25.jún 2016 (sobota), 8:30
Miesto: Futbalové ihrisko v obci Hnilčík
Štartovné: 15,-€ / kapela (v rámci štartovného guláš, drink a pitný režim zdarma pre kaźdého štartujúceho)
Registrácie: turnajrockcup@gmail.com od teraz do 11.6.2016

Ďalšie info budú postupne nasledovať, už teraz sa tešíme!
ROCK CUP 2015 - ZHRNUTIE

Štvrtý ročník ROCK CUPu je za nami! Ako každý rok, ďakujem všetkým zúčastneným tímom za prístup a skvelé výkony. Čo sa týka počasia, tento rok sme mali extrémy - od totálnej horúčavy až po riadne hustý dážď, no napriek tomu sa podarilo odohrať celý turnaj a to je podstatné! Tento ročník mal na poslednú chvíľu viacero vážnych problémov, o to viac som rád, že všetko dopadlo dobre, a máme zasa nejaké poučenie do ročníka ďalšieho.

Za organizačnú časť ďakujeme hlavne Tomášovi, ktorý tento rok zariadil areál a odviedol vynikajúci výkon čoby moderátor, taktiež Štefanovi a Adamovi za technickú podporu. Poďakovanie patrí aj organizácií ZK IMA DOMCEK, menovite Radovi Sedlákovi, ktorý sa aj tento rok rozhodol akciu podporiť. Nezabudnime ani na nášho každoročného gulášmajstra Mira Gogoľa, ktorý sa tentokrát - podľa viacerých názorov vrátane môjho - prekonal.

Trofej za ROCK CUP 2015 si pre seba uchmatla po veľmi tvrdom výkone kapela ROZDIEL (ktorá zároveň v semifinálovom boji na 6 predĺžení s Bigľayzom vytvorila nový rekord turnaja), čiže máme tu ďalšieho premiérového víťaza, ktorý sa zároveň týmto úspechom posunul v našom RANKINGU z ôsmeho na tretie miesto, gratulujeme!

Sledujte bohatú FOTOGALÉRIU z tohto ročníka, kde neskôr (dúfame) pribudne aj skvelý videozostrih!

Máme tu však aj jednu negatívnu bilanciu. Tento rok je finančne v strate cca 40€. Budúci rok nás čaká jubilejný 5. ročník, a preto ak chceme, aby sa reálne uskutočnil, budú musieť nastať nejaké zmeny ... je možné, že to bude aj na úkor zvýšenia štartovného.
Verím, že táto drobnosť nikoho neodradí, a všetci sa spolu stretneme na ROCK CUPe 2016! Už teraz sa tešíme!

RC 2015 - Spolocna foto

PS1: Medzi negatíva by som ešte rád zaradil kapelu Zachovajte paniku, ktorá sa napriek potvrdenej účasti bez akéhokoľvek vysvetlenia nedostavila. Pre týchto "zodpovedných" chlapcov sú dvere ROCK CUPu navždy zatvorené.

PS2: Ďakujem veľmi pekne človeku, čo evidentne zhodil v šatni položenú krabicu s cenami, a rozbil fľašu určenú pre 2. miesto a samozrejme sa nepriznal. Aj týmto sa tento rok dostal do väčšej straty, keďže cena musela byť nahradená.

PS3: Ďakujem dobrým ľuďom, ktorý si veselo a bez hanby pre seba sprivatizovali výhru Výhrady Svedomia za tretie miesto - fľašu bieleho vína. Nech padne na úžitok!

PS4: Všetci tí, ktorí si dali natankovať misku gulášu doplna, zobrali si k tomu asi 10 chlebov a potom polovicu z toho nechali "voľne pohodené" po areály, lebo zrejme pochopili, že ich lachvatosť nedokáže takúto porciu spracovať, by sa mali nad sebou skutočne, ale skutočne zamyslieť. Zrejme doma papajú zadarmo, a doteraz nepochopili, že jedlo niečo stojí, a že namiesto nich sa mohol kľudne najesť niekto iný ... Hanba a úbohosť najhrubšieho zrna.


ROCK CUP 2015 UŽ TÚTO SOBOTU!

Čaute!

ROCK CUP 2015 tu máme už túto sobotu! Rád by som teda ešte raz pripomenul základne info:

Dátum: 25.7.2015
Miesto konania: futbalové ihrisko v obci Hnilčík pri Spišskej Novej Vsi
Registrácia účastníkov: 8:30 - 9:15!!!
Koniec turnaja: cca 17:00
Štartovné na kapelu: 10,-€ (guláš a jeden drink / osoba v cene, zabezpečený bude aj pitný režim)

K dispozícií šatňa / sprcha / krčma / možnosť stanovať v areály.
Počasie zatiaľ vyzerá veľmi dobre - turnaj sa ale odohrá za každého počasia!

Prosím, preštudujte si ešte raz priložené propozície, aby na mieste nevznikli nejaké nezrovnalosti ohľadom pravidiel. Nastala v nich jedna ZMENA: ROCK CUP trofej prestáva byť od tohto ročníka z bezpečnostných dôvodov putovná. Každopádne nič sa ale nemení na veci, že každý rok je meno víťazného mužstva a hráčov na ňu nezmazateľne vygravírované!

V prípade akýchkoľvek nejasností alebo zmien - tento mail, prípadne 0914 108 568.

Tešíme sa!


ROCK CUP 2015 - Nábor

Upútavku k ROCK CUPu 2015 sleduj v našej GALÉRIÍ!!!


ROCK CUP 2015 - PRÍPRAVY V PLNOM PRÚDE!

Vážení hudobní a zároveň športoví priaznivci! Prešiel rok, a v rámci letného oddychu nebude ani tento rok chýbať náš futbalový turnaj ROCK CUP!

Tento rok sa uskutoční už štvrtý ročník, a my pevne veríme, že okrem pripravovaných noviniek prinesie opäť skvelý sobotný deň plný čestného športového zápolenia! :) Tento rok sa presúvame opäť na miesto, kde sme v roku 2011 začínali, bude to Hnilčík, kde sa ROCK CUP 2015 uskutoční v trošku neskorší júlový termín ako bolo zvykom, a to 25.7.!

Pozvánky už boli odoslané, tak ak toto čítate, pozvánka vám nedošla a máte chuť zúčastniť sa, píšte na turnajrockcup@gmail.com! Verme, že tento rok nás počasie poteší viac ako naposledy, každopádne už teraz sa tešíme!


ROCK CUP FB INFO PAGE

Náš turnaj bude mať od nového ročníka aj svoju FB info page, ktorú nájdete tu: ROCKCUP ON FB. Upozorňujeme, že FB stránjka bude skutočne len prezentačnou záležitosťou, všetky podstatné info hľadaj tu na oficiálnom webe.


18.8.2014 - VIDEOZOSTRIH Z ROCK CUPu 2014!

Trošku neskôr, ale predsa - krátky, ale výstižný videozostrih z ROCK CUPu 2014 sleduj v našej GALÉRIÍ!!!


ROCK CUP 2014 - ZHRNUTIE

Tretí rocník je úspešne za nami! Dakujem všetkým zúcastneným tímom, že aj napriek poriadne nepriaznivému pocasiu všetky do jedného došli, a bez problémov odohrali celý turnaj v daždi, klobúk dole! Za organizacnú cast dakujem hlavne Cimovi, ktorý tohtorocný areál zariadil, taktiež Rolovi, Štefanovi a Adamovi za technickú podporu. Velké podakovanie patrí aj sponzorom akcie, kapele ROZDIEL a ZK IMA DOMCEK. Nezabudnime ani na naších gulášmajstrov Mira a Viktora a moderátora vecera Tomáša.

Tento rok máme konecne nového vítaza. Pri neúcasti Pozbierancov titul premiérovo vybojovala kapela VÝYHRADA SVEDOMIA! Gratulujeme (si)! Sledujte FOTOGALÉRIU z tohto rocníka, kde nájdete aj parádny videozostrih!

Veríme teda, že o rok sa znova stretneme, že nás bude zasa o nieco viac a ... že už nebude pršat ;) Dovtedy trénujte!

RC 2014 - Spolocna fotoROCK CUP 2014 UŽ TÚTO SOBOTU!

Takze ROCK CUP 2014 startuje uz tuto sobotu. Prosim vsetky zucastnene timy, aby sa dostavili od 8:30, NAJNESKOR do 9:00. Trunaj sa uskutocni za kazdeho pocasia, respektive je mozne, ze sem tam poprsi, ale urcite nie cely den, takze nemal by byt problem. Predpokladany koniec je cca 16:00. Este raz zakladne info: startovne 10€ za cely tim, v cene pivo a gulas na hlavu (rataju sa len hrajuci clenovia). Nezabudnite, ze je moznost stanovania, vecerny program urcite bude ;)

V pripade potreby spoje:

Tam:
Sobota: (jedine cez Levocu)
7:25 -> Levoca 8:00

Naspat:
Sobota: 17:58, 20:12
Nedela: 12:49, 15:35


Tesime sa!


ROCK CUP 2014 - PRÍPRAVY V PLNOM PRÚDE!

Vážení hudobno-športoví priaznivci,

futbalový turnaj kapiel a hudobníkov ROCK CUP sa po rocnej pauze opät uskutocní! Celkovo 3. rocník sa odohrá tentokrát 12.júla 2014 (sobota) v obci Iliašovce pri Spišskej Novej Vsi!

Záväzné prihlášky tímov v zložení 3-5 hrácov (z toho max. jeden legionár - clovek mimo kapely, resp. nehudobník) posielajte obratom najneskôr do 10.7.2014 obratom na email turnaja.

Štartovné sa tento rok trošku zmení, a síce verím že k lepšiemu; to bude jednotné za celé mužstvo 10,- € (v rámci ktorého je samozrejme zabezpecený pitný režim, pivo alebo nealko drink a guláš na hlavu). Šatna so sprchou a stanovanie v areály je samozrejmostou.

Podrobnosti ohladom pravidiel si môžete naštudovat TU, pre všetky dalšie info klikajte po tomto webe. Priebežne sa to tu bude aktualizovat, tak sem obcas hodte okom.

Ak Vaša kapela nedostala pozvánku na email, neváhajte sa prihlásit sami na trunajrockcup@gmail.com !!!

Tesime sa na Vasu ucast!

Balki & ROCK CUP team


10.7.2012 ROCK CUP 2012 - ZHRNUTIE
2. rocník ROCK CUPu je úspešne za nami! Ďakujeme všetkým záčastnením tímom, hudobníkom ale aj ostatným, ktorí prišli aj tento rok zabojovať o putovnú trofej, prípadne sa len zabaviť a povzbudiť svojich favoritov. Veríme, že všetci boli spokojní aj s novým miestom, a veríme, že o rok sa na Dedinkách stretneme znova! Obrazový report z tohto ročníka si môžete samozrejme pozrieť v našej fotogalérií, onedlho snáď pribudne opäť aj video zostrih. Trofej sa teda podarilo obhájiť mužstvu POZBIERANCI, takže budúci rok je o to väčšia motivácia zabojovať a zhodiť ich z trónu! Nasleduje zrhnutie víťazov jednotlivých kategórií:

Súťaž Nožičky: Cimo/Tibor
Súťaž Strely na bránu: Dido v zastúpení Peťa Drevka
Súťaž Pivný súboj: Jano Kory (víťaz v exhibícií Muro za čas 3,8s)

3. miesto: VÝHRADA SVEDOMIA
2. miesto: CLIFTONS
1. miesto: POZBIERANCI


Víťazný tím 2012


Kompletné výsledky si môžete pozrieť TU. Tento rok nastalo iba jedno zranenie týkajúce sa priamo futbalu, veríme, že to nebude nič vážne. Napriek neskutočnému teplu sme ale zaznamenali menej úpalov, ako minulý rok, takže to je pozitívne :)
Za organizačnú stránku by som veľmi rád poďakoval hlavne Adamovi, Murovi, Prcovi, Mirovi Gogoľovi, Peťovi Drevkovi, Janovi Oravcovi a starostovi p. Ogurčákovi.
ROCK CUP 2012 je teda uzavretý, ale už teraz sa pripravujú ďalšie zaujímavé novinky do ročníka budúceho. (jednou z nich je napríklad Ranking jednotlivých tímov). Vidíme sa o rok!


28.6.2012 ROCK CUP ŠTARTUJE UŽ TÚTO SOBOTU AJ S NOVINKAMI!
Už pozajtra sa odohrá druhý ročník turnaja ROCK CUP, a my tu máme poslednú novinku. Pripravili sme pre vás tri atrakcie v podobe súťaží, ktoré sa budú odohrávať medzi jednotlivými kolami zápasov. Jedná sa o SÚŤAŽ V NOŽIČKÁCH, SÚŤAŽ V STRELÁCH NA BRÁNKU a SÚŤAŽ V PITÍ PIVA!
Prihlásiť sa môže každý z vás - zdarma, ako alternatíva DRINKu, ktorý mate v rámci štartovného. Sú pripravené aj zaujimavé ceny, takže neváhajte! :)
Pošasie by nám malo skutočne priať, takže ešte raz, v sobotu sa stretneme na futbalovom ihrisku na Dedinkách o 8:30!


21.6.2012 ROCK CUP 2012 UŽ BUDÚCU SOBOTU!
Ahoj, druhý ročník nášho futbalového turnaja kapiel sa nám už naozaj nezadržateľne blíži, takže aj organizačná stránka sa dostala do finálnej fázy. Aj keď je tento rok o niečo náročnejší na prípravu, veríme, že všetko - vrátane počasia - sa vydarí a zabavíme sa ešte lepšie ako naposledy! Z organizačnej stránky je teda všetko pripravené, a teda nič nebráni tomu, aby poslednú júnovú sobotu mohol ROCK CUP 2012 odštartovať v plnej paráde! Pevne veríme, že finálny počet zúčastnených tímov nakoniec presiahne aspoň o jeden tím ten ročník predchádzajúci. Vidíme sa v sobotu 30.6.2012 na futbalovom ihrisku v obci Dedinky o 8:30 ráno!

(V prípade, že sem natrafí kapela, ktorá by sa chcela zúčastnit a nebola kontaktovaná, stále sa môže hlásiť na mail turnajrockcup@gmail.com !!!)


27.5.2012 PRÍPRAVA ROCK CUP 2012 V PLNOM PRÚDE!
Vážení športoví a hudobní priatelia, aj keď sa druhý ročník ROCK CUPu začal pripravovať už koncom apríla, až teraz sme sa dostali do finálnej fázy. Problém nastal s jeho lokalizáciou, a tak práve z tohto dôvodu je ROCK CUP 2012 presunutý na futbalové ihrisko do obce Dedinky. Taktiež dátum musel byť z organizačných dôvodov presunutý oproti už dlhodobo avizovanému prvému júlovému týždňu. Takže prvé, základné a podstatné info je:

DÁTUM: 30.6.2012 (SOBOTA)
MIESTO: futbalové ihrisko v obci DEDINKY
REGISTRÁCIA ÚČASTNÍKOV: 8:00 - 8:45
ŠTARTOVNÉ: 3 EUR/osoba

Odnes teda začína oslovovanie jednotlivých kapiel, ktorým je zaslaný podrobný mail. Ak sem natrafí kapela, ktorá nebola dňa 27.5. oslovená a má chuť sa zúčastniť, nie je problém sa prihlásiť (najneskôr však do 10.6.2012) na oficiálnom maily ROCK CUPu. turnajrockcup@gmail.com

Veríme, že sa tento rok stretneme v oveľa hojnejšom počte, ako tomu bolo minulý rok! Tešíme sa na vás!


02.08.2011
Na našom webe pribudol VIDEOZOSTRIH z ROCK CUPU 2011! Checkuj MEDIA!!!


11.07.2011
1. ročník ROCK CUPu je viacmenej úspešne za nami! Aj napriek počiatočným problémom, spôsobených neúčasťou dvoch kapiel (svoj štart zrušili doslova na poslednú chvíľu) plus ďalšej, z ktorej sa dostavil iba jediný člen, sa nakoniec podarilo turnaj zahájiť šťastne a načas.
Trofej premiérovo získava paradoxne zoskupenie nezaradených hudobníkov, ktorí účinkovali pod názvom "POZBIERANCI". Týmto im samozrejme srdečne gratulujeme!

Víťazný tím s trofejou ...

Za úspech považujeme bezproblémové a plynulé odohratie všetkých zápasov, a zároveň to, že až na dva menšie úpaly si turnaj nevyžiadal žiadne zranenia.

Poďakovanie patrí hlavne členom kapiel VÝHRADA SVEDOMIA a HOLY FUCKT! za pomoc pri organizácií, ďalej nášmu "gulášmajstrovi" Mirovi Gogoľovi, asistentkám Sestre a Adi, a taktiež "staffu" zo strany obce/futbalového klubu (Paľo Murgáč, p. starosta Vladimír Fabián, Martin Fabián a Lukáš). V neposlednom rade treba poďakovať aj počasiu, ktoré nám vyšlo v rámci možností luxusne!

Vaše postrehy a pripomienky k 1. ročníku, a zároveň nápady na "zlepšenia" do budúcna radi uvítame v našej |DISKUSII| ...